bir insansın imza sahip olmanız lazım

Admin

Administrator
Yönetici
Avrupa Birliği şu anda elektrikli dikey iniş kalkış yapan araçları standardize etmek bu araçların Gelecekte nasıl sertifikalandırılmış ayağını ayarlayabilmek adına çalışmalarını sürdürüyor henüz da elektrikli dikey iniş kalkış yapan araçlar Uçan araçlar sınıfında yer almıyorlar ve yer almaları için de belli dökümantasyonları tamamlanması Daha sonrasında ise bu araçları geliştirenlerin Eğer uyum sağlıyorlar sabu ayarlanan Kanunlara kurallara sertifikalandırılması gerekecek henüz da resmi olarak sertifika almış

şehirde uçabilir denen bir tane bile Araç yok ama gördüğünüz gibi dünya bu araçlar üstüne çalışmaya hızlı bir şekilde başlamış durumda büyük yatırımcılardan bir tane sürü verdi ama biber Daha sonrasında henüz Çok paraya kalacakmış olduğunu görerek geri adım attı ve geri çekildi şu anda tek başına bu işi yürütüyor gibi görünüyor Amerika Birleşik Devletleri'nde En azından Alper içinse şunu söyleyebiliriz ekip çok istekli gerçekten de hızlı bir şekilde bu işi Nihayet erişmesi için çalışıyor ve ekiple görüştüm de şunu gördüm

konusunda bilgiler ve artılarıyla eksileriyle Ne üzerine çalıştıklarını da çok iyi biliyorlar geliştirme aşamasında deneme yanılma yoluyla doğruyu bulamayan ve yenilikçi teknolojileriyle bu aracı olabilecek en uzun mesafede çalıştırmayı hedefliyor ama proje Türkiye'de olmanı da kimi zorlukların yaşamıyor değil tabii ki Türkiye'de olmanın en büyük problemi bu tip projelerde finansman bulma sıkıntısı şu ana kadar erkare altunbozar ve softtech tarafından finanse edilmiş fakat yeni girişimcilerin bu projeye para yatırması

daha hızlı bir geliştirme araştırma sürecinin yer alması ben fazla Neredesin işin içine katılması güzel olurdu ama Türkiye'deki girişimcilere destek olan yatırımcılar genelde pali hızlı bir şekilde katlamak hızlı bir şekilde geri almak istiyorlar uçan araç gibi şu anda standartları belirlenmemiş geleceğim Çalışan bir ekip var ve sessiz sedasız Geliyorlar yani biz yeriniz bize destek olun Edalı ile bağıra bağıra değildi işlerini yaparak ortaya ürünler çıkartarak ilerliyorlar Ben de araştırıp bulduğum da şaşırdım yani böyle bir şey var

Bir haberimiz yok Bu yüzden de sizlere haber vermek istedim Teknoloji mağazasına gidip lütfen bunun nasıl bir deneyim olduğunu yaşamaya çalışın Çünkü ben bu videoda ne kadar anlatmaya çalışırsam çalışayım çok başarılı olamayacağım maalesef önce fiyattan bahsedeyim maalesef diyorum Çünkü gerçekten çok kaliteli parçalar malzemeleri sistemler var bu televizyonda sadece ses sisteminden bahsetsem yeter herhalde o Sen bir markasını kullanmışlar televizyonun hemen altında bulunan Entegre