biraz üzerinde bir kulaklık olmuş mikrofon

Admin

Administrator
Yönetici
özellikle değmez şu an her zaman uygun değil şu an Çok çok iyi olduğunu söylediler Ben de biliyorum kendi kayıtlarıma baktım Orada da çok iyi de mikrofonu gayet güzel oyun içerisinde kullandığınız herkes Farkeder mikrofon kullandırdı ama oyundan sonra da isterseniz demiştik yayında devam edebilirsiniz bunu kullanarak Yer değiştir demen hoşuma gitti o açıdan zaten hep söylediğim bir şey var mikrofon çok güzel bir şey aslında hepsinde süper olabilir ve Hiçbirinde fiyatını böyle anormal olmasına gerek yok ama bir

yandan da işte kulaklıklı mikrofon da neyi tekmenteke edeceksiniz İşte o yüzden akla hiç gereği olmadı teknolojik olarak geri olmadığı halde mikrofon Kayseri çok değişiyor olması gereken bu işte yani 600 600 liralık kulaklık biliyorsunuz Bu kadar olmayacak üzerindeki mikrofon şu an bunun için 3 katı fiyatına satılan mikrofonla yarışa biliyor o yüzden şimdi ileri teknoloji gerektiren çok iş mikrofonu ekmek Bence böyle olmayı işim bitti bizim Aslında 2022 senesinde mikrofon diye bir şey konuşmamız lazım Herhangi bir bütçe

dostu dahil olmasın ama o yüzden bunu sevdim önem verenler için seçenek olmuş Çok da memnunum bir şey varmış gibi her zaman olduğu gibi bu yazılımın indirilmesi sıkıntı onu tek verdim çözmesi lazım sayfaların öyle ayrı ayrı olması lazım ürünün altında çıkması lazım O bir ikincisi Ben olsam şu anda çok fazla kurcalama yazdım Tamam şeye gerek yok Ona bir şey demiyorum Ama genelde yaparlar bir süre sonra bunlarla şansınızı çok fazla deneme indirim bunları bir kere hayallerin öyle dursunlar yazılımdan

yapıp 1090 uzun ömürlü olsun Gerçi Bunlar Tabii ki bildiğiniz üzere suni deri ve dökülme şansı yok istediklerini desin hangi firma olursa olsun hepsi için söyledim Logitech de farklı mı oluyor zannediyorsun ne zaman o zaman bunu kabul etmiyorum zaten bunu bilerek alırız da sonra Çünkü öyle kalıyoruz Yok ya da işte gidiyorsunuz uyan bir şey bulmaya çalışıyorsunuz Onun gelmesini sordum ya bu dedim hani döküldü Ve ben bunu kullanmayı seviyorum istiyorum büyük başka sorun da yok Geleceğim tek ben de

diyeceğim ki yap bana bunu kulaklarından denizlere biliyor musun Şimdi bizim öndeki tek çıkmadan satış Örneğin de bunun bir tane de bulaşık olacak deniyor sen onu ekstra bilgi olarak söyledim ama olmasa bilir kulaklıklarını tek ben bu derileri ne veriyor yani şu Bir anda çok kötü oluyor ya olduğu için kulaklık alacağız bu pek hoş bir tercih değil o yüzden ek bilgi olarak söyleyeyim Hani soy olursa segment ararsınız dersiniz böyle böyle bana bu Kulakların işte modelini şeyinden veririm süngerinden de onu ücreti karşılığı da