gerçekten kabul edilebilir cihazları baktığımız

Admin

Administrator
Yönetici
zaman 4 parça cihazı Siz bu laf falan da gördüm resmini Oto 11 pro 5'te ve son olarak 11 Nisan akıllı ve gerçekten uygun fiyata olduğunu belirtmekte fayda var arkadaşlar ilgili bir yerden bir yerden küsmüyor yani baktığınız zaman belki işlemciler düşük diyeceksiniz belki ekran çok iyi diyeceksiniz ama bir tarafta böyle Kafanıza takılan soru işaretleri olacak şimdi bunlardan bahsederim Tamam telefonlara ayrı bir yana ama lansmanda için artık Black olarak tüm cihazlara geleceği söylendi ve bunu bana olarak 13.13

güncellemesi alacak yazdır da şu anda bir tablo halinde görüyorsunuz sevgili arkadaşlar Şubat'tan sonra da diğer cihazları gelecek şeyleri değiştirmiş arkadaşlar baktığım zaman köşeli tasarımı artık senin bütün telefonlarında girebiliyoruz ama videonun başına dediğim gibi şey mi Bir yerden kötü bir yerden veriyor ya Mesela örnek verecek olursak bütün bütün telefonlarda 2.2 çektim baktığın zaman 15.1 görmeye alıştığımız de bu tarafta bu aktarır mısınız düşük kablosu Bizimkiler canım biliyorum ama fiyatlarla Sen

gerçekten sizi mutlaka baksın O zaman bu son Bir etin fiyatı 179 dolar Renault 11 Pro 5 GB fiyatı ise 320 dolar bandında bir satış etiketiyle çıktı ama burada önemli olan konusu arkadaşlar bizim Ardıç gelmesiyle birlikte daha kaliteli fotoğraflar gelecek olan konu bu ile birlikte bir çoğu şey değiştirdik mesela neler değişir Tabii ki de durun 11 perisinden herhangi bir telefonu aldınız zaman kutudan Android 12000 zaman farklı işlemleri görebiliyoruz Burada şimdi hepsini Bu ekran dokunmatik örnekleme hızına sahip Ayrıca

ekran duruşunda tam kadar da çıkabiliyor amoled ekran önemi çok büyük Çünkü bütün telefonlarda bir ameliyat ekran var ameliyatı oluyor şey oluyor Daha ulaşabiliyorsunuz devam ettiğiniz zaman gerçekten Muazzam olmuş ama burada en önemli nokta ekran koruması ve ekrandaki göz sağlığımızı teknolojiler ekranda ve ekran Acaba Yine bu da telefon Baksanıza geldiğinde bizim konumuz olacak Pro modeline sahip ulaşan bir ekranı burada görebiliyoruz ay dediğin gibi bu ekran Yağmur istiyorum diyebilirsiniz ki fark

var arkadaşlar beşkiye modelinde etrafını işlemci buradaki resmini 11 Pro mu dedi Ne dedi işten çıkarılmıştır Arkadaşlar kamera Sana baktım da 6 ders 2 GB ek tercih edebilirsiniz işleminin bu modellerinde 20 TL başa kadar yükseltilebilen bir bellek çektiğinizde bulunmaktadır kamera tarafında ise 108 megapiksel ana kamera bizleri karşılıyor Diğer kamera baktığımız zaman şekilde geçer geniş açı 2 megapiksel 2 megapiksel derinlik algısı Düzce'nin karşı çıkıyor Kendi kalesinde ise 16 megapiksellik bir