ortaya çıkan performansını fazlasıyla mutlu

Admin

Administrator
Yönetici
edecektir diye düşünüyorum ama en iyi oyun deneyimini yaşarım video düzenleme de en fazlası beklentiler bu sistemlere bu sistem ve buna benzer sistemleri yaklaşmamak tercih etmemek gerekiyor çünkü bu sistemlerin amacıyla bu tür görevler değil ekran kartı olarak işlemci İntel grafik yemenin kullanıldığı 80 günlük kullanım ve video hızlandırma gibi konularda yetenekli ancak oyun konusunda doğru ayarları bulmanız zor oyunlarla kullanmanız gerekiyor kendi marketinde bulunan Modern Combat 5 ve

Asphalt 9 gibi mobil kaynaklı oyunlar gayet güzel çalışıyor arasındadır gibi oyunları çözümünü de Doy kriterleri bulmak kaydı ile Mümkün Mertebe iyi bir tepkisellik oynamak Pekala Mümkün olabilir ama Yolu'na sahip olan oyun oynamak isterseniz bence Çünkü az önce de ifade ettiğimiz değil Bu sistemin amacı iyi değil aslında Evet tabii ki mümkün olan en iyi oyun performansı Ama buradaki beklentin 2077 de en yüksek kalite aralarındaki en iyi oyun performansını değil ama Kendinizi Nerede gösteriyor ki farkında

değil Genellikle Evren geldiği için biz olmayabiliyor Gelirken aynı zamanda sistemin mümkün olduğu kadar senin ve sesli çalışması ile evlenmiş bunları göz önünde bulundurduğumuzda ortaya çıkar sistemin tam performans hem Termal başlarına mesleksizlik alınır dengelidir Tuhafiye sorunu söyleyebiliriz bunu değiştirebilmek mümkün mü Evet telefonun yakışanı verdi yazılıma girerek sisteme ekstra performans moduna çalıştırabilirsiniz dönem sonunda çalıştırdım ve şunu söyleyebilirim ki Bu sistemin Hakkını

Verelim dedi yani thinkbook 14S ulaşmak istiyorsanız Lenovo Ben saçı yazılımla yerinde en yüksek performanslı onun artık ederek kullanmaya başlayayım İşte o zaman sistem sahip olduğu Kore'ye 717 işlemciden maksimum çıkarmaya çalışıyor Bu binada tercih meselesi Ben zaten ben zaten gezmek için kullanacağım Ben zaten kullanacağım ders almamıza gerek yok ama üzerindeki Stereo ses istemiyor olabilir mi bakla bugün sende olması gerekiyor Bana gelen sistem Windows 10 ile çalışıyordu ancak

sorunsuz bir şekilde Binnaz 11'e yükseltir geçtikten sonra da kullanımı etkileyen bir olumsuzluk ya da sıkıntıyla karşılaşmadım batarya performansı günün sonunda taşınabilir bir sistem bahsettiğimiz için ne kadar özelliği olursa olsun ne kadar performans markası olsun bittikten sonra dışarıdayken sizin yarı yolda bırakır dolayı son derece önemli sağlayabilen bir mimarisi olduğunu göz ardı etmemek gerekiyor Ama sahip olduğu uzak de dikkate aldığımız zaman değil ama şunu yapmayı başarmış ama Gerçekten