pahalı model uygun fiyat Ekstra güvenlik

Admin

Administrator
Yönetici
önlemleri olmadan düşünmek doğru olmaz klavyesi beni mutlu etmeyi başardım diyebileceğimiz klavye kaldı ki beraberinde gelen bu noktada daha kullanın sağlayabiliyor yani klavye kullanmak istemediğinizde kullanamayacaksınız bir ortamda ekrana notlar alabilirsiniz sistemde olan bir özel kalem desteği Bence 14 de yorganın hani en özel Ne dersiniz ya Bunlardan biri olarak mutlaka beraberinde gelen olarak gelen Akıllı kalemi gösteririm kötü değil ama mükemmel olduğunu söyleyeyim biraz daha geniş kaygılı biraz

daha fazla bir miktar daha iyi olabilirdi aşka sistemlerde var Önemli bir kısmını Entegre bir kalem bulunuyor İşte bu yüzden öyle çıkartabiliriz hareket halindeyken kullanamazsınız dokunmatik ekranı kullanabilir ya da geleneksel bir sistem günü kullanmaya devam edebilirsiniz Hani bir yolun başında söylemiştim ya ya şarkısı gibi bir sistem işte bunun dayanak noktalarından birisi Burası iyi iyi bir klavye ama bunlara ek olarak dokunmatik bir ekranda Entegre bir kalem ile vardı süslenir 14 ekran IPS panel

kullanıyor ve full HD çözünürlük desteği sunuyor görüş açıları iyi olan ekranı renkte olduğu da kendisi için makul düzeyde desteği ile uyumlu olan ekranda gerek proje hazırlamak gereksiz oyun oynamak ağırlıklı olarak Chrome tarayıcı üzerinden YouTube videoları ve netflix'in kendi uygulaması üzerinden film ve dizi izlemek için kullandığı bu şekilde de test ettim ıkıntı var parmak ve kaldırılmasını sağlıyor hem de kamera bölümüne İç salgı yapıyor oraya koymak için kısa devre dışı bırakıp dışarıdan gelecek müdahalelere karşı

önlem indirebiliyorsunuz ne demiştim Çünkü onun için en önemli konuları başına ne geliyor kurumsal güvenlik güvenlik büyük önem taşıyor Onlardan ünlü fiziksel bir engelli kapatarak dışarıdan bir müdahale sizin haberiniz olmadan açılması ve görüntü kaydının olmasına engel ediyorsunuz girişimleriyle ekliyor öğrencilere bırakalım drama çok üstün bir pozisyon ya da performans modellerinden birisi olan Core i7 65 kere 7 işlemci ile çalışıyor 4 çekirdek ve 8 yaşından bu işlemcinin standart olarak 2800m geldi görev

yapıyor ve girdiği zaman tek çekirdek böyle kalsın 4100m geldi çıkartabiliyor tek çekirdek performansı mobildeki en iyilerden biri olan işlemci çok çekerek başarıyla da pek çok kişi güne yeter ama Unutmayın ki bu sistem 1 10 somut Dolayısıyla profesyonel Kullanıma ya o tarafta veya içerisinde skender olabiliyor Örneğin libreoffice Office uygulamalarını kullanmaktan Adobe Premier Pro video düzenlemeyi kadar pek çok bulamadı sistemi olduğu kadar zorlamaya çalıştım beklentiniz ve bu sistemi birbirine uyuduğu zaman