sen söylediklerini karşılarken niye telefonumun

Admin

Administrator
Yönetici
13.12 aracı ile birlikte geliyor geldik serinin en uygun fiyatlı telefonlar Note 11 bu telefonun ekranına baktığımızda 6.43 büyüklüğünde full HD çözünürlükte sahip Amoled ekranı görebiliyoruz burada 181 dokunmatik örnekleme omuzunda görebilmek mümkün bile ekranınız Gorilla Glass büyük teknoloji ile birlikte korunmakta ki Bence gerçekten çok güzel bir sorun var da önemli arkadaşlar 15 tam 179 gram cihazda gelir 8 milimetre 1 kalınlığa sahip Bu da gerçekten olmadığını belirtmek istiyorum uygun fiyatlı bir

telefon olacaksak Eğer ki red mi Note 10 serisi gerçekten öyleydi refinoks 11 demiştir Umarım öyle olur burada Dolar kuru gerçekten önemli farklı işlem tarafına bak kırmızı metre biyografisi burada görebiliyoruz bu üretim sürecinden geçen sene koydum 680i görebiliriz ve bu işlemin tam 2.4 gider kızlar ulaşabiliyor 5 miliamperlik batarya 130 farklı şarj adaptörü görürken rmd korumak için da 4 veya 6 GB edebilirsiniz 128gb depolamayı bizlerin sunarken burada sanal RAM desteği ile ilgili tüm telefonlarda görebilmek için

sanırım telefona baktığın zaman burada Samsung'un sus Sunucu pratik her zaman gelinlik sensörü Evet canım başına dediğim gibi red mi not 10 fiyatı en uygun fiyatlı telefonu Note 11 serisi ülkemize acaba Ben üşüyorum ekran tarafında gerçekten bütün telefonlarda ekran var Fazla için neler düşünüyorsunuz Uçan araba kaldık ama gerçekten değer kar ayakları yere basan bir proje ve anlatılmaya hak ediyorum ve bu ve bu konuda şehir içerisinde bir noktadan diğerine RF yakalanmadan olabilecek en hızlı ve verimli şekilde

girebilmeniz elektrikli dikey iniş kalkış yapabilen araçlar gelecek ve şehir taşımacılığında çok önemli bir role sahip olacak olarak görülüyor ve 2040 yılında bu pazarın bir buçuk trilyon dolara ulaşması hedefleniyor yani Türkiye'nin en az elektrikli otomobil projesi top kadar önemsiz iyi konulardan bir tanesi olması lazım bu elektrikli dikey iniş kalkış yapabilen araçlar konusu Eğer karda bu konuda ayakları sağlam basan projelerden bir tanesi genel olarak aracın tipine baktığınızda Uçan spor arabayı andırıyor bir

yandan da kamera takıp gökyüzünden görüntüleme yapmamızı sağlayan Dur onları da andıran bir yapısı var Zira 8 pervanesi ile beraber Aslında kamera Taşıyan drone'lar da benzer bir mantalite de dikey iniş kalkış ve ilerlemesini sağlıyor emin olarak geçen bu araçların farklı yapılarda olduklarını görüyoruz Kimileri standart bu kameralı dronelar a benzeyen yapılar pervanelerde havalanmayı tercih ederken bir diğer
kısmındaki daha büyük araçlar ise kanatlara sahipler ve dikey kalkış yaptıktan sonra pervanelerin yönünü