uygulamasına geçilmesi da sevgili olsalar

Admin

Administrator
Yönetici
uygulaması açılıyor ve bu biraz da internette de alakalı bir durum şu anda yenir hızlı bir şekilde uygulamasında da dolaşa Biliyorum şimdi odasından dışarıya çıkalım ve bu sefer de Philips insanlığını biraz dolaşalım Çünkü gerçekten çok güzeldi televizyon farklı modeller var Isının ve Beraber Gezmiş olur En bir araba fiyatına satılan F5 var bununla yatacak mı o zaman karşında bakacak bu kablolu ve kablosuz fiyatta neredeyse iki katı olduğu için önemli bize kablo netaks bunlar zaten suni deri biliyorsunuz şu

kısımlarda da destek devam ediyor Hiç böyle yani eninde kalacakmış gibi ihtiyaç yok gayet diğerleri Neyse bu da oradadır sormuyor şöyle hani nereden bakarsak şu çıkmıyor Biz bunu normalde de çıkartıyoruz buraya başka şeyler de takabiliriz bu onun dışında Şöyle kocaman bir Entegre geliyor kumandası Bunlar da olmaları böyle şeyleri çok olması iyi bir şey hem bir yandan da zayıflık yaratıyor aslına bakarsanız olan şeyler işte Tabii ki bir yazılımı da varmış mış diyorum Çünkü kutunun içinde yazı yok Yarın da o yüzden

geliyorum çok da ama 7 veriyorsunuz O yüzden bu işte en Ama hiç rahatsız etmiyorum Biliyorsun verip tarzımız gidin microsoft'tan Zorbey ya da ders lisansını alıp bir kereliğine ve bütün kulaklığı 71 de O halletsin aynı zamanda İşte o sesini de gelen kalitesini etkiliyor onu da düzeltirsin Bence onlar yakışır iyi kulakları oyuncu kulaklığı da değilim çünkü 71 olayı bunlarda sana biliyorsun gerçek 171 yok o efekti de dolby ve dts gayet güzel yapıyor üstünden birini Tercih edebilirsiniz ikisi de aynı anda da alabilirsiniz

seçebiliyorsunuz Çünkü biz de olsa altında Ay bunun da kendi yedi biri var tabii ki kendi içinde Ekolayzer ayarı var diyor mu Bence ve diyelim biraz daha öne çıkıyor bak biraz daha gene de işte orada bırakmasını kuvvetlendirmek için diyebilirsiniz Çünkü içinde verecek güç var ama kendisi kutudan çıktığında daha çok streslere birazcık daha kayıyor Bu oyun oynarken iyi bir şey ben bunu ya oyun prensesi olarak Zaten öyle yapıyorum Niye Çünkü diye çıktıkları duymak istiyorum arkandan gelirim duymak istiyorum o yüzden

atmasa çok ihtiyacın yok bak Oyun sırasında özellikle uzun boyunca Yaslanır sadece kafamı şişirirse bombalarım patlamasının o yoğunluğunu özellik çok büyüktü oynardık baş ağrıtır O yüzden oyuncu kulaklığı olarak hiç Bence ekolayzır ayarı yapmadan doğrudan kullanırsın temizlik ve film orada kendi yazılımla olarak ince ayarlarını yaparsınız genellikle ucuz can ekonomik 200 lira Oynadım bu bu kadar demeyeceğim bu oyundan sonra müziğe de geçebilirsiniz filme de geçebilirsiniz Bu gerçekten fiyatının